Срібний Кулон ніжки дитини в серці ідеально підійде для мами.
Срібло 925*
Чарівний Кулон створено для вітання коханих дружин, матусь, а також близьких та рідних. Підкреслить Ваше ставлення до тої людини яку Ви захочете привітати в такий чарівний спосіб. Цей срібний кулон безперечно стане окрасою для ланцюжка або тендітного браслету.
Чудовий сяючий кулон із білого срібла високої якості 925 проби. Ця ювелірна прикраса ідеально підкреслить Вашу витонченість та витонченість. Цю модель ще називають "медальйон", адже дизайн підвіски дійсно нагадує цей предмет. В основі прикраси срібло 925 проби.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Проба | 925 |
| Стать | Унісекс |
| Покриття | Родій |
| Вага | 0.95 г |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 1.8 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Тематика малюнка/форми | Серце, день святого Валентина |
| Колір металу | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 268 ₴





Відправка з 11 травня 2026
