Корзина
183 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
Предлагаем сотрудничество по системе ДРОПШИППИНГ Подробней
Shkatulka.org

Шкатулки для прикрас з натурального дерева

Шкатулки для прикрас з натурального дерева
Оригінальний сувенір та зручна річ для зберігання коштовностей. Це атмосферний, самобутній та функціональний виріб ручної роботи здатен прикрасити будь-який інтер’єр, додати "родзинку", а також показати бездоганний смак власниці. Наші шкатулки для прикрас й не тільки — виготовленні з натуральної сировини, тож це неабиякий екостильний витвір майстрів для маленьких дрібничок. Вони стануть ідеальним подарунком для цінительок оригінальних витворів мистецтва, що поважають штучність та оригінальність дизайну. Такий неповторний презент зможе зайняти гідне місце на особистому комодику, туалетному столику чи полиці, де стане не лише предметом декору, а й функціональним зразком суперорганайзера для прикрас. Досить важливо, щоб шкатулки для косметики та інших речей були якісними, довговічними та продуманими до дрібниць. До того ж, вони оснащенні якісною фурнітурою (петлі та замочок), а отже не будуть скрипіти, хряпати чи скреготати — лише мелодійно закриватись та тихенько відкриватись, перетворюючи щоденний вибір прикраси у своєрідний приємний ритуал.
в виде галереив виде списка

Шкатулки для прикрас з натурального дерева - це ручний витвір талановитих майстрів, що за допомогою нескладного обладнання виготовляють гарні екземпляри, щоб ви отримували дійсно естетичне задоволення від вигляду та відчуття гладкої поверхні. Саме завдяки власному виробництву, ціна на шкатулки дуже демократична. А щоб зробити правильний вибір, достатньо проконсультуватись з нашими досвідченими менеджерами. Щоб правильно обрати виріб, спочатку треба ознайомитися з розмірною сіткою виробів. До речі, габарити скриньки можуть бути змінені "під вас", але вже за окрему ціну. 

Прості та неповторні - саме це відрізнає вироби з натуральної деревини, що здатні справити не аби яке враження, завдяки своїй штучності та оригінальності. Навіть практичним у всіх відношеннях особистостям важко буде відвести погляд від такої елегантної краси, адже дерев’яні вироби мають ексклюзивні різьблені візерунки, а для їх створення використовується лише натуральна екологічна сировина. Кожна коробочка неповторна, унікальна та неперевершена.

Якщо ви все ж таки вирішите зробити собі чи близькій людині подарунок, майте на увазі, що для вас ми можемо запропонувати шкатулки:

  • з унікальною технікою різблення;
  • з етнічними малюнками;
  • з декоруванням різними візерунками та фігурками;
  • з тематичними малюнками;
  • з оригінальною фурнітурою (з різними типами замків, петель, гачків).

Шкатулки для прикрас з натурального дерева - не відмовляйте собі в задоволенні прикрасити прикраси дійсно гідною місцинкою для зберігання.